Przejdź do głównej zawartości

Chcesz zabezpieczyć swój serwis certyfikatem SSL?

Bezpieczeństwo danych w Internecie jest w dzisiejszych czasach szalenie istotne, w szczególności w przypadku bezpieczeństwa danych Twoich klientów. Jeżeli prowadzisz sklep internetowy lub oferujesz usługę online wymagającą przechowywania danych Twoich klientów - jesteś zobligowany do stosowania odpowiednich zabezpieczeń, a pomoże Ci w tym właśnie certyfikat SSL.

Oferta certyfikatów w SSL24

Czym jest certyfikat SSL?

Certyfikat SSL zapewnia ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną. W skrócie: umożliwia szyfrowanie dowolnej usługi świadczonej przez Internet. Niektóre certyfikaty SSL umożliwiają również potwierdzenie tożsamości właściciela domeny, dzięki czemu użytkownicy zyskują pewność, że łączą się bezpiecznie z właściwym serwisem. Jeżeli zależy Ci na wysokiej pozycji strony w wynikach wyszukiwania, pamiętaj że strony wykorzystujące szyfrowanie SSL mają w tej kwestii przewagę nad konkurencją.

Certyfikaty SSL od A do Z 

20+ LAT

Doświadczenia na rynku

Wieloletnie doświadczenie to fundament, na którym opieramy wysoką jakość oferowanych usług. Zdobywana latami wiedza skutkuje szybką i profesjonalną obsługą.

10 000+

Zadowolonych klientów

Każdy z nas jest inny i charakteryzuje się innymi oczekiwaniami, dlatego też nasze główne założenie to indywidualne podejście do realizacji wszelkich potrzeb.

50 000+

Uruchomionych certyfikatów

Nie zajmujemy się wyłącznie sprzedażą. Potrzebujesz pomocy z instalacją certyfikatu? Daj nam znać, szybko i sprawnie przeprowadzimy Cię przez cały proces.

SSL24.pl - Certyfikaty SSL klasy Premium

Certyfikaty SSL klasy Premium

Sprzedażą certyfikatów SSL zajmujemy się już od ponad 20 lat, dysponujemy więc ogromnym doświadczeniem i służymy ekspertyzą. Nasi Klienci cenią nas za profesjonalne podejście, elastyczność oraz ciągłe inwestycje w rozwój oferowanych usług, dzięki czemu zaufało nam wiele renomowanych instytucji, takich jak urzędy państwowe czy banki. Dbamy o to, aby informować Klientów o znaczeniu bezpieczeństwa danych w Internecie, dlatego też pełną ofertę certyfikatów SSL oraz wszelkie zagadnienia związane z bezpieczeństwem omawiamy szerzej pod marką SSL24.

Zobacz pełną ofertę SSL24 

Mówi się o tym, że Internet jest idealnym narzędziem dla przedsiębiorców - my sprawiamy, że jest także narzędziem bezpiecznym.

Jedyny Platinum Partner DigiCert

Wieloletnie doświadczenie i ciągły rozwój pozwoliły nam zdobyć nie tylko zaufanie naszych Klientów, ale także zaufanie największych światowych Urzędów Certyfikacji, takich jak DigiCert, Thawte, GeoTrust, RapidSSL czy GlobalSign. Solidność, profesjonalizm i wysokie kompetencje zapewniły nam prestiżowy status jedynego w Polsce Platinum Partnera DigiCert, co skutecznie motywuje nas do jeszcze lepszej pracy.

Nasze mocne strony to...

  • Wieloletnie doświadczenie
  • Najwyższy standard usług na krajowym rynku certyfikatów SSL
  • Przejrzyste zasady i polityka cenowa
  • Bogata oferta zaufanych produktów
  • Gwarancja niskich cen
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Profesjonalne wsparcie przed i posprzedażowe
  • Wygodny Panel Klienta
Zobacz...
Nasze realizacje
 
Masz pytanie?
Napisz do nas
 
Zadzwoń:
tel. 68 457 00 00
 

Centrum Technologii Internetowych CTI Sp. z o.o.
ul. Kupiecka 93/10, 65-058 Zielona Góra

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
 
Centrum Technologii Internetowych CTI nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu