Przejdź do głównej zawartości
drherbich.eu

Dr Herbich

Dr Herbich to producent, który już w 1995 r. jako pierwszy wyprodukował i wprowadził na Polski rynek pessary ginekologiczne. Propagowana przez założyciela firmy, dr-a n. med. Michaela Herbicha pessaroterapia to jedna z najmniej inwazyjnych i najbardziej skutecznych metod leczenia wielu schorzeń ginekologicznych i położniczych. Podczas tworzenia sklepu online, skupiliśmy się nie tylko na szybkim i wygodnym procesie zamawiania produktów, ale również właściwej edukacji zarówno pacjentek jak i lekarzy. Integracja z systemem ERP znacznie usprawniła obsługę zamówień składanych za pośrednictwem sklepu online.

Zainteresował Cię projekt? Zobacz realizację online!
Zobacz...
Nasze realizacje
 
Masz pytanie?
Napisz do nas
 
Zadzwoń:
tel. 68 457 00 00
 

Centrum Technologii Internetowych CTI Sp. z o.o.
ul. Kupiecka 93/10, 65-058 Zielona Góra

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
 
Centrum Technologii Internetowych CTI nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu